понедельник, 27 марта 2017 г.

ТЕМАТИЧНІ ІГРИ-ЗАНЯТТЯ "СВІЙСЬКІ ТВАРИНИ ТА ПТАХИ, ЇХ ДИТИНЧАТА"

Рада вітати вас, дорогі мої читачі та гості!

На жаль, сьогодні не так багато розвиваючих матеріалів українською мовою в мережі інтернет, як би хотілося. І з'являються вони передусім завдяки ентузіазму педагогів, батьків та всіх небайдужих до освіти українських дітей. 
Комплект Тематичні ігри-заняття "Свійські тварини та птахи, їх дитинчата" презентується ВПЕРШЕ на просторах інтернету, оскільки на превеликий жаль в Україні ще дуже мало педагогів відкито готових ділитися власним досвідом. А скільки матусь, вихователів та вчителів цього справді потребують! 

Комплект  ігор-занять  «Свійські  тварини  та птахи,  їх  дитинчата» призначений для знайомства  дитини зі  світом  свійських тварин та птахів. Комплект  допоможе дитині  розпізнавати  за зовнішнім  виглядом, показувати  і називати свійських  тварин, птахів  та  їх  дитинчат. Сприятиме формуванню  знань про  їх звички,  середовище існування, та значення свійських  тварин  в  житті людини. Формуватиме  мовленнєві конструкції, звуконаслідування  голосів тварин, розвиватиме  фонематичний слух. Також, комплект розвиватиме вміння доброзичливо ставитися  до  різних  тварин,  не набридати свійським тваринам своєю увагою.     


В  комплект  ввійшло  25  конспектів ігор-занять для ознайомлення з кожною свійською твариною та  її дитинчам.  Заняття  можна  успішно використовувати  в методиці Глена Домана, а також з дітьми різних відхилень розвитку.  Ігри-заняття містять: 
- енциклопедичні  факти  про  тварину  (її звички,  поведінку,  характерні  риси, середовище існування, цікаві розповіді); 
- ігрові завдання; 
- мовленнєві ігри; 
- пальчикові ігри; 
- вірші, лічилки та загадки; 
- вправи; 
- фізкультхвилинки та рухливі вправи; - та багато іншого. 
Кожна  картка  містить  зображення  тварини або  птаха, а також  гру-заняття до зображення. Тому можна роздруковувати як  двосторонню  картку (зображення+гра-заняття) так і окремо картка-зображення та картка-заняття.  Користуючись  картками-зображеннями  можна  також  поступово вчити дитину читати.   

ДОДАТКОВИЙ БОНУС! До тематичних ігор-занять створено Картотеку 30 дидактичних ігор з картками, яка допоможе педагогам і батькам реалізувати 30 цікавих ігор з різними картками комплекту. Багато ігор стануть у нагоді логопедам та дефектологам, оскільки підібрано багатий матеріал з розвитку мовлення дитини.Бажаю вашим діткам успіху у навчанні! 

Вартість комплекту 

150 100 грн 

у форматі PDF

Для оплати комплекту пишіть filo_irina @ ukr.net (убрать пробелы)

УСІ МАТЕРІАЛИ ВИ ОТРИМУЄТЕ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ!

© 2017. ПЕРЕПРОДАЖА, КОПИРОВАНИЕ И ВОСПРОИЗВЕДЕНИЕ любой части курса любыми способами ЗАПРЕЩЕНО!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...