понедельник, 12 июня 2017 г.

Лексичний словничок і словничок епітетів на тему "ЛІТО"

Сьогодні, в межах активної теми блогу - "Літо", продовжую ділитися новими матеріалами, в тому числі українською мовою. Підготувала для колег та батьків Лексичний словничок та словничок епітетів на тему "Літо".
Допомога таких словничків при вивченні та поглибленні в тему дуже важлива, адже дитина може знайомитися не тільки з новими поняттями, термінами, а й вчиться їх використовувати при описі пори року, при складанні коротких оповідань, а особливо при описі картин художників, що зображують літні пейзажі з краєвидами природи. Ці словнички стануть у нагоді вам не тільки в навчанні малюків, а й в навчанні дітей молодшого і навіть старшого шкільного віку, при виконанні переказів, написанні вашими дітьми творів та есе. Тому, збережіть, роздрукуйте такі словнички й при нагоді використовуйте.


Напоминаю, что обыграть тему "ЛЕТО" вы можете с помощью МЕГА-большого игрового комплекса "ПОЗНАВАТЕЛЬНОЕ ЛЕТО". Игр и занятий хватит на всё лето!ПОДПИШИТЕСЬ НА РАССЫЛКУ БЛОГА, ЧТОБЫ ПОЛУЧАТЬ 
НОВЫЕ РАЗВИВАЮЩИЕ МАТЕРИАЛЫ 
ВВЕДИТЕ ВАШ email АДРЕС:ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАШИМ ГРУППАМ ВКОНТАКТЕ


P.S. Данная статья и прикреплённые к ней материалы (в том числе и файлы) авторские и предназначены исключительно для частного использования, публикация и использование на других сайтах ЗАПРЕЩЕНА!  Все права защищены. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...