пятница, 12 сентября 2014 г.

Дидактичні картки "Структура дерев"

Продовжую публікувати авторські матеріали на тему "Дерева".
Сьогодні - це дидактичні картки "Структура дерев".

Дидактичні картки «Структура дерев» призначені для ознайомлення дитини зі світом рослин на прикладі дерева - дуба (але є й відмінні елементи, властиві певним видам дерев). Кожне дерево має свою неповторну красу: форму стовбура і листя, вид кори, плодів, квітів. За допомогою дидактичних карток ви можете познайомити дитину через бесіду, опис, розповідь з яскравим розмаїттям рослинного світу. Картки розвинуть не тільки пізнавальний і дослідницький інтерес у дитини, але й естетичний смак.
Це дозволить дитині відчувати себе впевненіше в природному середовищі, розвине в ньому дбайливе ставлення до світу природи.


Як грати з картками? Ігор можна підібрати багато. Розглянути картки, назвати що на них зображено, прочитати назви, пограти в гру "Що з початку, що потім", пограти в гру "Дерево в різні пори року", провести спостереження за картками на прогулянці, пограти в гру "Знахідки" і т.д. 

Сподіваюся, що матеріал буде вам корисний 
і ви зможете цікаво провести свої заняття та ігри!ПОДПИШИТЕСЬ НА РАССЫЛКУ БЛОГА, ЧТОБЫ ПОЛУЧАТЬ 
НОВЫЕ РАЗВИВАЮЩИЕ МАТЕРИАЛЫ 
ВВЕДИТЕ ВАШ email АДРЕС:
ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАШИМ ГРУППАМ ВКОНТАКТЕ
P.S. Данная статья и прикреплённые к ней материалы (в том числе и файлы) авторские и предназначены исключительно для частного использования, публикация и использование на других сайтах ЗАПРЕЩЕНА!  Все права защищены. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...